Tek mu je 20 godina

VIDEO Salzburg slavio na gostovanju, Sučić u odličnoj formi: Novom asistencijom traži kartu za Katar

Luka Sučić asistirao je u pobjedi svog RB Salzburga protiv Wolfsbergera.

U ogledu 15. kola austrijske Bundeslige nogometaši RB Salzburga su upisali novu pobjedu te su u gostima pobijedili Wolfsberger 1:2.

gol expired Karoglan nakon pobjede najavio odlazak s klupe Hajduka? "Mogu vam obećati da ćete dobiti pravog trenera" divider

Prednost od dva pogotka RB Salzburg je stvorio u prvom poluvremenu. Prvi pogodak gosti su dali u 17. minuti. Strijelac je bio Okafor, a asistent hrvatski nogometaš Luka Sučić. U 42. minuti Adamu je povećao na 2:0, dok je domaći sastav do kraja tek uspio smanjiti, a strijelac je bio Malone petnaest minuta prije kraja.

Asistenciju možete pogledati OVDJE.

gol expired Trener Osijeka ljutit: "Hajduk nas je zasluženo pobijedio, ali mislim da nije bio penal" divider

Sučić je za austrijskog prvaka odigrao cijelu utakmicu, dok je Roko Šimić za goste u igru ušao u 86. minuti.

RB Salzburg je prvi na ljestvici, ima 36 bodova, odnosno pet više od Sturma koji ima utakmicu manje.