Produbljenje krize u Torinu

PSG i Manchester City preokretom do pobjede, Juventus šokiran: Stara dama bez ijednog boda!

Kompletirano je drugo kolo Lige prvaka.

Drugo kolo Lige prvaka donijelo nam je gostovanje Dinama u Milanu, ali i nastupe brojnih naših internacionalaca.

U ogledu 2. kola skupine F nogometne Lige prvaka ukrajinski Šahtar i škotski Celtic su remizirali u Varšavi odigravši 1:1.

gol expired Neoprezan start srušio Dinamo, Modra devetka oduševila talijanske komentatore: "Petko, fantastico!" divider

Hrvatski reprezentativac Josip Juranović odigrao je cijelu utakmicu za Celtic, a počeo je i akciju za prvi pogodak na susretu. Za Šahtar, sastav kojeg vodi hrvatski stručnjak Igor Jovićević, od 74. minute je zaigrao Neven Đurasek.

Bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić odgirao je 67 minuta u remiju svoje Seville i Kopenhagena 0:0.

gol expired Iznenađenje u Londonu: Chelsea nije pobijedio Red Bull Salzburg - Dinamo je drugi u skupini! divider

Juventus je zapao u još dublju krizu, nakon poraza od PSG-a u prvom kolu, danas je bolja bila portugalska Benfica rezultatom 1:2, naš Petar Musa ušao je u igru u 82. minuti za Portugalce. Juventusu ne ide niti u Serie A, nalaze se na osmoj poziciji s 10 bodova nakon šest odigranih kola.

gol expired Talijanski mediji: "Čačić je ponovo pokušao s Chelseajevom kažnjeničkom bojnom, Oršić nas je uplašio nakratko, ali..." divider

PSG je nastavio svoj besprijekorni niz, iako nije bilo lako na gostovanju u Izraelu protiv Maccabija iz Haife. Domaćini su poveli golom Cherya u 24. minuti, ali moćni Parižani okreću susret u svoju korist golovima svojih zvijezda, po gol su upisali Messi, Mbappe i Neymar.

Manchester City ugostio je Borussiju iz Dortmunda na svom Etihadu, a gosti su se pokazali kao tvrd orah. Milioneri iz Dortmunda poveli su golom Bellinghama u 56. minuti i držali su prednost sve do 80. minute kada Stones poravnava na 1:1, a samo četiri minute kasnije njihov bivši igrač Erling Haaland postiže pogodak za 2:1.

gol expired Čačić je istaknuo jednu pozitivnu stavku: "Velika je stvar nakon 2:0 vratiti se u ovakvu utakmicu" divider

Napoli je bio bolji od Rangersa 0:3, susret su obilježili brojni žuti kartoni, karakteristično za suca Lahoza koji je bio zadužen za susret. Borna Barišić je odigrao svih 90 minuta za domaćine, a Mirko Čolak je ušao u 72. minuti susreta.

gol expired Razbuđeni Petković poslao poruku svima koji se zadovoljavaju porazom Dinama od Milana divider

Kraljevski klub ugostio je RB Leipzig na Bernabeu, domaćini su bili bolji s 2:0, gosti su pak do 80. minute imali bod u džepu, ali golovima Valverdea i Asensia tri boda ostaju u Madridu. Luka Modrić je upisao 81. minutu.