Što je htio reći?

FOTO Igrač Hajduka obrisao sve fotografije u bijelom dresu i poslao ovu poruku

Fahd Moufi oglasio se na Instagramu nakon poraza Hajduka od Varaždina (0:1) na Poljudu.

Fahd Moufi (desno) (Foto: Vojko Basic/Cropix)

Nakon dvije uzastopne pobjede Hajduk je izgubio protiv Varaždina (0:1) na Poljudu, koji je glasnim zvižducima ispratio Bijele u svlačionicu, a nakon utakmice zanimljivom se porukom oglasio Fahd Moufi.

Marokanac je utakmicu započeo od prve minute, a na poluvremenu je ostao u svlačionici. Umjesto njega u igru je ušao Ivan Perišić, a nakon utakmice Moufi je povukao sljedeći potez.

Prvo je izbrisao sve fotografije u dresu splitske momčadi na vlastitom profilu na Instagramu, a onda se oglasio sljedećom porukom:

"Tišina je bolja za tebe", poručio je Moufi...

Kalinić i Prpić VIDEO Perišić odmah otrčao u svlačionicu, a ostali otišli pred Torcidu: Pogledajte kako su ih ispratili divider

Bruno Petković puca slobodan udarac Rijeka ima strah od Dinama: Je li Petković sjajno pogodio ili se Labrović loše postavio? divider

Željko Sopić Sopić: ''Srce mi je puno, dali smo sve od sebe, ali u sportu vas sreća nekada pomazi, nekada ne'' divider

Fahd Moufi Fahd Moufi (Foto: Instagram/Fahd Moufi/Screenshot)