Sve riješeno u prvom poluvremenu

Bilićev Watford upisao veliku pobjedu nakon dva uzastopna poraza: Pao je favorizirani Norwich

Watford Slavena Bilića slavio je 2:1 protiv Norwicha u 15. kolu Championshipa.

Slaven Bilić (Foto: Afp)

Bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić upisao je pobjedu na klupi Watforda nakon dva uzastopna poraza.

Mario Pašalić Pašalić strijelac, započeo preokret Atalante koja je (privremeno) na vrhu Serie A divider

Njegov Watford večeras je bio bolji od Norwicha rezultatom 2:1 u sklopu 15. kola Championshipa. Domaća momčad s Vicarage Roada imala je kazneni udarac već u 13. minuti, Louza je promašio, ali nije ih to skupo koštalo. Spomenuti Louza već je pet minuta kasnije zabio za vodstvo domaćih, a zatim je Davis podigao vodstvo na 2:0 golom u 31. minuti.

Luka Modrić na treningu Reala VIDEO Ovako je Modrić najavio El Clasico: Pogledajte potez velemajstora divider

Gosti su uspjeli smanjiti na samom kraju prvog poluvremena, Sargent je postigao pogodak u 45. minuti, u drugom dijelu igre mreže su mirovale i završeno je s konačnih 2:1.

gol expired Trener Gorice ljutit: "Uz penal za Hajduk mogao je biti žuti, nikako crveni karton" divider

Slavenu je sjajno došla pobjeda nakon dva poraza, a podsjetimo da talijanski vlasnici nemaju baš strpljenja, obitelj Pozzo je u 10 godina promijenila već 18 trenera na klupi Hornetsa.