Čekaju nedjelju

Pašalić strijelac, započeo preokret Atalante koja je (privremeno) na vrhu Serie A

Pašalić je za Atalantu igrao do 66. minute, dok je kod gostiju cijelu utakmicu odradio Martin Erlić.

Mario Pašalić (Foto: Afp)

Nogometaši Atalante svladali su u Bergamu Sassuolo s 2:1 u susretu 10. kola talijanske Serie A te su se, barem privremeno, vratili na sam vrh ljestvice.

Atalanta uz utakmicu više ima 24 boda, odnosno, bod više od drugoplasiranog Napolija.

Na ovom susretu sve se najvažnije događalo na kraju prvog i početkom drugog dijela kada su postignuti svi golovi. Prvo je Grk Kiriakopoulos doveo goste u vodstvo u 41. minuti, ali u nadoknadi prvog dijela Atalanta je izjednačila. Soppy je lijepo pronašao hrvatskog igrača Marija Pašalića koji je iz blizine zabio za 1:1. Bio je to Pašalićev prvi ovosezonski pogodak u Serie A.

Odluka je pala u 46. minuti, a gol za tri boda Atalante dao je Lookman.

U nedjelju dvoboje 10. kola igraju Inter - Salernitana, Lazio - Udinese, Spezia - Cremonese, Napoli - Bologna i Verona - Milan, dok se u ponedjeljak sastaju Sampdoria - Roma i Lecce - Fiorentina.