šarić solidan u porazu

Bogdanović maestralnom partijom predvodio Jazz do pobjede, Zubac upisao velike brojke u demoliranju Spursa

Hrvatski košarkaški reprezentativci odigrali su zapažene role u pobjedama svojih momčadi u NBA ligi.

Bojan Bogdanović bio je najbolji igrač dvoboja u kojem je Utah Jazz na gostovanju svladala Charlotte Hornetse sa 114:107. Kapetan hrvatske košarkaške reprezentacije ubacio je 26 koševa uz po tri skoka i tri asistencije. Iz igre je pogodio sedam od 12 šuteva, dok je s linije slobodnog bacanja bio nepogrešiv - 8 od 8.

Charlotte je vodio čak 12 razlike u prvom poluvremenu, ali su Jazzeri malo po malo nadoknadili taj zaostatak i onda ga u četvrtoj dionici u potpunosti preokrenuli.

Glory Collision 2: Rico Verhoeven vs. Badr Hari Katastrofa za Badr Harija u velikom revanšu protiv Verhoevena: Uvjerljivo vodio pa se ponovno teško ozlijedio. Urlao i plakao od muke divider

Uvjerljivu 134:109 pobjedu ostvarili su Los Angeles Clippersi kod San Antonio Spursa, a odlično je svoje minute iskoristio hrvatski centar Ivica Zubac. On je bez promašaja iz igre (7/7) ubacio 15 koševa te dodao pet skokova, dvije asistencije i jednu osvojenu loptu za svega 21 minutu provedenu na parketu.

Zubac je uglavnom pospremao otpatke i sjajne asistencije svojih suigrača tako da je zakucao ili položio loptu kroz obruč.

gol expired Subašić pocrvenio bez da je odigrao i minutu: Monaco, PSG i Marseille uvjerljivi divider

Phoenix je pred svojim navijačima poražen od Houstona sa 125:139, a Dario Šarić je završio dvoboj s 10 koševa, pet skokova i jednom osvojenom loptom. Rocketse je do pobjede predvodio James Harden s 47 poena.

Mario Hezonja nije sudjelovao u domaćoj pobjedi Portlanda 113:106 nad Minnesotom, kao ni Dragan Bender u trijumfu Milwaukeeja 123:102 na gostovanju kod New York Knicksa.

gol expired Plazibat spektakularnom izvedbom upisao pobjedu i izborio mjesto među pet najboljih na svijetu! divider