Velika greška suca

Sporan gol: 'Ibra je bio metar u zaleđu, kako to sudac nije vidio?'

Sjajnu smo utakmicu gledali na Parku prinčeva u kojoj je PSG u 94. minuti došao do 2.2.

Bila je to večer u kojoj je Barcelona ostala bez pobjede u posljednjim sekundama, ali i bez Messija i Mascherana na neko vrijeme. Bila je to večer pehova za klub iz Katalonije jer je osim toga Zlatan Ibrahimović postigao pogodak i očitog zaleđa.

Ibra je zabio za izjednačenje 1:1 u 79. minuti, nakon što je prethodno Thiago Silva glavom pogodio vratnicu. Lopta se odbila iza leđa Victora Valdesa prema Ibrahimoviću, koji se pak, u trenutku udarca Silve, nalazio u debelom zaleđu.

''Ibra je bio metar-dva u zaleđu. Ne znam kako to linijski sudac nije vidio'', rekao je nakon utakmice Sergio Busquets koji je poručio kako u uzvratu moraju igrati svoju igru i ići dalje jer to je nogomet.

''Bit će teško bez Messija i Mascherana, ali pomoći će nam navijači'', rekao je Busquets.

Andres Iniesta spustio je loptu na zemlju i pokazao razumijevanje za Starka.

''Je li sudac odlučio ishod utakmice? Nogomet je pun pogrešaka i teških odluka. No, pustimo to. Naša je momčad odigrala sjajnu utakmicu'', kazao je Iniesta.