preokret u završnici

Hrvatska se opet mučila, ali ipak slavila u generalci za EURO: Kauboji slomili Katar

Hrvatska je gubila na poluvremenu, ali ipak pobjednički odlazi u Austriju.

Hrvatska rukometna reprezentacija slavila je protiv Katara s 33:28 u posljednjoj provjeri za Europsko prvenstvo u rukometu (9. - 27. siječnja).

Konačani rezultat ne otkriva stvarnu sliku utakmice. Katar je vodio s +2 na poluvremenu, a Hrvatska se vratila u vodstvo tek u 49. minuti.

Rukometni Euro 2. faza - skupine Rukomet Euro 2020: Hrvatska osvojila srebro, svi rezultati na jednom mjestu divider

Katar se držao u egalu još pet minuta, a tada je Hrvatska serijom 3:0 pobjegla na +5 i riješila utakmicu.

Hrvatska je dan ranije odigrala mršavih 33:33 s Bosnom i Hercegovnim, a izbornik Lino Červar kritizirao je igru nakon utakmice.

Hrvatska je smještena u skupini A u Grazu zajedno s Crnom Gorom, Bjelorusijom i Srbijom.

gol expired Clement Noel ostvario prvu pobjedu sezone i preuzeo ukupno vodstvo u slalomu! divider