Svjetsko nogometno prvenstvo 2022
Dalić pogodio s taktikom

VIDEO Bivši vratar Dinama za Dnevnik Nove TV: ''To što mali Joško radi s 20 godina, to je neviđeno''

Naš Ivan Forjan ugostio je Ivana Kelavu u Dnevniku Nove TV.

Hrvatska nogometna reprezentacija osvojila je svoju drugu broncu, sveukupno treću medalju na Svjetskom prvenstvu u Katru.

Vatreni su bili bolji od Maroka 2:1, strijelci za nas bili su Gvardiol u 7. minuti susreta i Oršić u 42. minuti. Izbornik Dalić danas je odlučio ispremiješati sastav i dati priliku nekim igračima koji nisu upisali minute na SP-u.

Hrvatska slavi broncu FIFA se naklonila Vatrenima i svijetu pokazala strašan podatak, svi nam se dive divider

Još jednom Vatreni su pokazali nogometnom svijetu da nas ne smije otpisivati te da nas mora početi shvaćati kao nogometnu silu.

Naš Ivan Forjan ugostio je bivšeg vratara Dinama i mlade hrvatske reprezentacije Ivana Kelavu.

Ivan je posebno nahvalio izbornika Dalića zbog njegovih prilagodbi u odnosu na prvu utakmicu s Marokom.

gol expired Otkad je Hrvatske na svjetskim prvenstvima, samo su dvije države ispred nas divider

''Očito je izbornik Dalić primijetio nešto s naše prve utakmice, ali i drugih utakmica tijekom turnira. Krenuli smo ofenzivnije i dominirali smo cijelim susretom. Mislim da je ovo bila naša najbolja utakmica na prvenstvu'', rekao je Kelava.

Livaković je zaslužio biti najbolji golman prvenstva

Kelava je ipak bio vratar, kako komentirate igru Dominika Livakovića, zaista je bio sjajan?

''Dominik je bio odličan od prve do zadnje utakmice, pogledajte ključne utakmice, protiv Japana i Brazila. Mislim da je imao čak 11 obrana protiv Brazilaca. Povučen je, marljiv, radi, zaslužuje biti najbolji golman turnira'', istaknuo je bivši vratar Dinama.

Cijeli razgovor pogledajte u videu na početku članka.