Svjetsko nogometno prvenstvo 2022
Potpuni kaos

FOTO Utakmica umalo prerasla u masovni fizički obračun: Jedan Srbin odgurnuo Xhaku, drugi ga uhvatio za vrat!

Granit Xhaka i Nikola Milenković bili su glavni akteri tuče pred kraj utakmice između Srbije i Švicarske.

Srbija je ispala u grupnoj fazi Svjetskog prvenstva u Katru porazom od Švicarske 3:2 u posljednjem kolu skupine G. Utakmica je bila puna tenzija od samog početka utakmice.

Vincent Aboubakar Hrabri Kamerunci protiv Brazila došli do lijepe pobjede za oproštaj od SP-a divider

Provokacije s jedne i druge strane, proslave golova, primanja za međunožje… Sve smo danas vidjeli. Ali u posljednjim minutama susreta došlo je do žešćeg obračuna.

Dragan Stojković VIDEO Piksi u ekstazi poslije Vlahovićevog pogotka: ''J**em vam majku šiptarsku!'' divider

Igrala se 94. minuta susreta kada je Milenković iz bijesa odgurnuo svom snagom Granita Xhaku, ubrzo su se uključili i ostali akteri, Milinković-Savić je došao i primio za vrat švicarskog kapetana, dok su hladnije glave zakasnile.

Dugo je trajao prekid, ali sudac Rapallini je uspio smiriti igrače, a veselom dvojcu je dao svakom po žuti karton.

Xherdan Shaqiri FOTO Pogledajte Shaqirijevu proslavu gola koja je naljutila srpske navijače i medije: ''Opet provocira'' divider

Granit Xhaka tako je ostao trn u oku srpskim navijačima i javnosti. Srbi su najavljivali velike rezultate pred polazak u Katar, ali na kraju odlaze kući samo s jednim bodom na kontu.