Svjetsko nogometno prvenstvo 2022
''PriČAT će se još o proslavi''

FOTO Pogledajte Shaqirijevu proslavu gola koja je naljutila srpske navijače i medije: ''Opet provocira''

Xherdan Shaqiri postigao je pogodak za vodstvo Švicarske u 20. minuti susreta protiv Srbije.

Srbija i Švicarska igraju odlučujuću utakmicu za prolaz u osminu finala Svjetskog prvenstva u Katru. Švicarci su jako dobro otvorili susret, već u prvoj minuti dva puta je morao reagirati njihov vratar Vanja Milinković-Savić.

Cavani i sudac Siebert VIDEO Poput običnog delikventa: Edinson Cavani bijes zbog ispadanja iskalio na VAR uređaju divider

Srbi su se konsololdirali, ali u 20. minuti kapitulirala je njihova obrana, strijelac je bio Švicarac albanskog podrijetla Xherdan Shaqiri.

Odmah je krenuo trčati prema srpskim navijačima kako bi proslavio pogodak, a umjesto orla kojeg je pokazivao u njihovom dvoboju u Rusiji 2018. godine, sada se Shaqiri odlučio ''utišati'' srpske navijače.

Japanski navijač VIDEO Japanci ludo slavili povijesnu pobjedu, a na pitanje o Vatrenima prvi odgovor: Luka Modrić divider

Srbija je došla do potpunog preokreta već do 37. minute, ali Embolo je pred kraj poluvremena poravnao stvari na 2:2.

Srpski mediji odmah su se raspisali o proslavi švicarskog reprezentativca.

gol expired Gvardiol izjavom zaludio navijače Real Madrida: "Luka mi to ne treba govoriti" divider

''Shaqiri dao gol, pa opet provocirao srpske navijače'', piše Telegraf.

Blic je nastavio u sličnom tonu: ''Pričati će se još o ovoj proslavi.''