Svjetsko nogometno prvenstvo 2022
Nije nam tako izgledalo

Pepe ludio na suca nakon poraza: ''Stalno su prekidali našu igru, a on im nije davao kartone''

Portugalski branič Pepe kritizirao je suca nakon poraza od Maroka u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva u Katru.

Pepe (Foto: Afp)

Maroko je slavio 1:0 protiv Portugala u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva u Katru.

Leo Messi Alarmantno stanje u argentinskoj reprezentaciji: Scaloni odradio trening bez Messija! divider

Marokanci su postali prva afrička reprezentacija koja se plasirala u povijesti koja se plasirala u polufinale SP-a, dok Portugalci odlaze kući nakon dobrih predstava u Katru.

En-Nesyri odlučio je susret krajem prvog poluvremena nakon greške portugalskog vratara Dioga Coste koji je krivo procijenio let lopte, a En-Nesyri je glavom poentirao za vodstvo Lavova Atlasa.

Cristiano Ronaldo VIDEO Slomljeni Ronaldo odbio utjehu suigrača i izbornika, uplakan pobjegao u svlačionicu divider

Legenda portugalske nogometne reprezentacije, 39-godišnji Pepe, krivca za današnji poraz pronašao je u sucu Tellu.

"Neprihvatljivo je da argentinski sudac sudi ovu utakmicu, nakon što se Messi jučer žalio. Mogu odmah dati titulu Argentini nakon što sam jučer sve vidio. Jako sam tužan. Oni su 90 minuta htjeli zaustaviti našu igru sitnim prekršajima, a sudac im nije davao žute kartone'', rekao je Pepe, pa nastavio:

Tihomir Gvardiol i Jakov Petković VIDEO Mali Petković valjao loptu i za vrijeme ručka, a Gvardiolov otac otkriva zašto i danas voli svoj posao divider

''Takva je bila utakmica, imali su sreće da zabiju gol. Tužni smo, imali smo kvalitetu, ali nismo uspjeli doći do pobjede'', zaključio je bivši branič Real Madrida.

Podsjetimo, Španjolci su se također žalili na suđenje protiv Maroka u osmini finala, smatrali su da su njihovim igračima olako suđeni prekršaji, dok se Marokancima puštala grublja igra.