Svjetsko nogometno prvenstvo 2022
Iznenadili ih Saudijci

Messi nakon šokantnog poraza: "Ovo je težak udarac, poraz koji boli"

Saudijska Arabija osvojila je tri boda protiv Argentine (2:1) u susretu 1. kola Svjetskog prvenstva.

Lionel Messi (Foto: Afp)

"Ovo je poraz koji boli", kazao je nakon poraza od Saudijske Arabije (1:2) u prvoj utakmici Svjetskog prvenstva kapetan argentinske reprezentacije Lionel Messi.

"To je jako težak udarac, poraz koji boli, ali moramo nastaviti vjerovati u sebe. Ne predajemo se", rekao je Messi. Prema njegovim riječima, nakon prvog pogotka argentinska momčad nije se vratila na igru ​​koju je prikazala u ranijim utakmicama.

"Brzo smo zabili gol i to nas je zavelo. Znali smo da se može dogoditi da prvu utakmicu ne odigramo najbolje. Nismo se snašli, a kako su minute prolazile, stvari su postajale sve teže", dodao je Messi.

gol expired VIDEO Prišao šokiranom Messiju sleđa, opalio ga i izderao mu se u lice, Argentinac šutio i slušao divider

Saudijska Arabija priredila je veliko iznenađenje pobijedivši Argentinu u 1. kolu grupe C Svjetskog prvenstva. Argentinci su poveli u 10. minuti pogotkom Messija s bijele točke.

Izjednačio je Saleh Al Shehri u 48. minuti, a veliku, iznenađujuću pobjedu Saudijskoj Arabiji donio je Salem Al Dawsari prekrasnim golom u 53. minuti.

Argentinu još čekaju dvoboji s Meksikom i Poljskom.