dijeli ih formalnost

Rukometaši našičkog Nexea na pragu su četvrtfinala Eurokupa

Nexe je kao gost pobijedio ukrajinski Motor Zaporožje 27:23 u uvodnoj utakmici osmine finala Eurokupa.

Rukometađi našićkog Nexea u prvoj su utakmici osmine finala Eurokupa kao gosti u Duesseldorfu svladali ukrajinski Motor Zaporožje sa 27-23 (13-8).

Predrag Vejin sa sedam te Aleksandar Bakić i Fran Mileta s pet golova bili su najefikasniji u sastavu Nexea, dok su Jurij Kubatko, Ihor Turčenko i Dmitro Horiha bili peterostruki strijelci za Motor.

Manuel Štrlek VIDEO Štrlek potpisao za Nexe pa otkrio zamjera li Horvatu nepozivanje u reprezentaciju divider

Našićani su od početka dvoboja u Duesseldorfu pokazali kako su trenutačno daleko kvalitetniji sastav od Motora, već sredinom prvog poluvremena imali tri gola prednosti (7-4), pred kraj te dionice igre i najvećih sedam razlike (13-6), da bi u nastavku samo rutinski održavali prednost.

Motor malo ublažio poraz u zadnjoj minuti

S tri uzastopna gola Motor je u posljednjoj minuti smanjio na 26-23, ali Severec je lijepim pogotkom u posljednjoj sekundi postavio konačni rezultat.

Ivano Balić i Filip Glavaš Nexe kompletira par reprezentativnih krila?! Nakon Štrleka stiže i drugo veliko ime! divider

Uzvratni susret na programu je za tjedan dana u Našicama, a ukupni pobjednik ovog dvoboja u četvrtfinalu će igrati protiv boljeg iz susreta islandskog Valura i njemačkog Goeppingena.