Bravo!

Hrvatski rukometaši ponovno pobijedili Slovačku: U subotu igraju za prvo mjesto

Hrvatska će u subotu u Veszpremu igrati s Mađarskom.

U dvoboju 4. kola EHF EURO Kupa hrvatski rukometaši su u Varaždinu slavili protiv Slovačke s 26:23 (12:13).

Izabranici Hrvoja Horvata, koji igraju u bitno pomlađenom sastavu, stigli su i do četvrte pobjede u ovom natjecanju i druge u Varaždinu u samo dva dana protiv Slovačke.

gol expired Marko Livaja progovorio o ostanku u Hajduku i klauzuli koju ima u ugovoru s AEK-om divider

No, za razliku od glatkih 32:24 u srijedu, danas su se hrvatski rukometaši itekako pomučili s domaćinom sljedećeg EURA.

Slovaci su od samog kraja prvog dijela vodili s čak i tri razlike do 50. minute, kada Hrvatska uspijeva poravnati na 21:21. Šest minuta prije kraja Mihić dovodi Kauboje u vodstvo (23:22), da bi Pavlović pet minuta prije kraja povećao na 24:22, a Tin Lučin iz sedmerca osigurao pobjedu (25:22).

gol expired Šokantno: Bivši nogometaš Real Madrida priznao posjedovanje dječje pornografije divider

Prvi strijelci kod Kauboja bili su Domagoj Pavlović i Tin Lučin s pet golova, dok je Luka Šebetić zabio tri. Slovake je predvodio Hruščak sa sedam golova.