Nakon povijesnog remonta igračkog kadra na ljeto 2025. godine, Dinamo izgledno čeka još jedan užurbani ljetni prijelazni rok. Iako još ništa nije službeno potvrđeno, dolasci slobodnih igrača Stjepana Radeljića i Mislava Oršića smatraju se praktički gotovima, a oni sugeriraju da će Dinamo prodavati igrače baš na tim pozicijama.
Tri vijesti o kojima se priča
Jedan od najtraženijih dinamovaca na tržištu je Sergi Dominguez. Nekadašnji igrač omladinske škole Barcelone privukao je pažnju skauta zbog kombinacije fizičkih i tehničkih karakteristika.
Unatoč izraženoj građi, ističe se brzinom, ali i kvalitetom u iznošenju lopte te organizaciji igre iz zadnje linije. Upravo ga iz tih razloga žele renomirani europski klubovi, a kao potencijalna destinacija najkonkretnije se spominjao Lazio.
Rimski klub je za njega bio spreman ponuditi između četiri i pet milijuna eura, no u Dinamu traže znatno veći iznos. Sada se u utrku uključio klub koji ima puno problema, ali financije nisu jedan od njih.
Prema informacijama talijanskog novinara Alfreda Pedulle, Tottenham je "pokrenuo motore" te sada aktivno vodi razgovore s Dinamom oko potencijalnog transfera.
Londonski klub je već praktički završio posao oko dolaska Marcosa Senesija bez odštete, ali želi dodatno proširiti obranu i dovesti još najmanje dvojicu stopera. Upravo je Domínguez jedan od prioriteta skautske službe.
