reakcije srba

Evo što pišu srpski mediji: "Hrvati nam očitali lekciju. Srbija je pala, Orlovi nemoćni, prejaki su za nas"

Mediji u Srbiji su svjesni koliko je Hrvatska jaka u rukometu.

Hrvatska rukometna reprezentacija ostvarila je prvu pobjedu na ovogodišnjem Europskom prvenstvu u Mađarskoj i Slovačkoj, svladavši u subotu u Szegedu Srbiju sa 23:20 (11:9), što hrvatskim rukometašima otvara put prema plasmanu u drugu fazu natjecanja.

Hrvatska je kontrolirala utakmicu gotovo svih 60 minuta, dopustivši Srbiji da bude u minimalnoj prednosti samo u dva navrata tijekom prvog poluvremena.

gol expired Na utakmici protiv Srbije svi su gledali dres hrvatskog navijača, ovo je neviđeno! divider

Rukometaši Hrvatske pokazali su kvalitetu više, a srpski mediji su svjesni toga.

Ovo su reakcije medija iz susjedstva:

''Hrvati nam održali rukometnu lekciju, Srbiju samo čudo održava na Euru'', piše Telegraf.rs

''Ne, ne, težak poraz rukometaša! "Orlovi" ostavili srce na terenu, ali Hrvati odnijeli pobjedu na Europskom prvenstvu, tek sad je drama u našoj grupi'', piše Blic.

gol expired Što treba Hrvatskoj? Evo što se ne smije dogoditi u ponedjeljak divider

''Orlovi nemoćni. Srbija poražena od Hrvatske u velikom derbiju, druga faza (ne)moguća misija!'', prenosi Alo.

Što može ova pomlađena Hrvatska na Euru?

Ukupno glasova:

''Srbija je pala. Hrvati su prejaki za hrabre Orlove'', piše Informer.

Hrvatsku u posljednjem kolu, u ponedjeljak (18 sati) čeka utakmica protiv već otpisane Ukrajine, dok će Srbija protiv Francuske trebati senzacionalnu pobjedu kako bi se probila među dvije najbolje reprezentacije u skupini C koje će nastaviti natjecanje.