preslika dinamove sezone

VIDEO Pogledajte nespretnu reakciju Perića koja je naljutila mnoge navijače Dinama

Igrači Dinama napravili su niz pogrešaka u Europi.

Dino Perić (Foto: Ronald Gorsic/Cropix)

U susretu 4. kola C skupine Konferencijske lige Dinamo je na gostovanju u Plzenu izgubio od Viktorije sa 1:0 potonuvši na začelje ljestvice dva kola prije kraja natjecanja.

Viktoria je do pobjedničkog pogotka došla u 35. minuti iz kaznenog udarca koji je skrivio Josip Mišić, jer ga je lopta pogodila u ruku. Kao i u pobjedi češke momčadi u Zagrebu, precizan izvođač jedanaesterca bio je češki napadač Tomaš Chory.

Mahir Emreli VIDEO Što je ovdje bilo: Je li Emreli pokazivao sucu da je Mišić igrao rukom? divider

Igrači Dinama su ponovno loše odigrali, nije to bio Dinamo kakvog pamtimo u Europi unazad nekoliko godina. Josip Mišić je neobjašnjivo dirao rukom za penal domaćina, a bilo je tu još dosta pogrešaka.

Jedna od njih se također izdvaja. Naime, Dino Perić je 43. minuti bio pritisnut od strane českih igrača pa je morao vratiti loptu Zagorcu. No to je izveo na dosta nespretan način i lopta nije završila u nogama golmana Dinama već u korneru za Plzen.