NIJE MU BILO SVEJEDNO

VIDEO Evo što je Ronaldo radio na klupi dok je gledao poraz od Hrvatske

Hrvatska je slavila nad Portugalom, a Ronaldo je bespomoćno gledao s klupe

Nakon sedam pokušaja, Hrvatska je napokon slavila nad Portugalom. Vatreni su pobjedili Portugal 2-1 u Lisabonu.

Upitan penal u prvom poluvremenu realizirao je Luka Modrić, a već tri minute nakon početka drugog poluvremena Diogo Jota je pobjegao Šutalu u petercu i zabio za izjednačenje.

Vatreni su obnovili prednost nakon bijesnog pokušaja Marija Pašalića koji se odbio od grede, a Ante Budimir odbijenu loptu pospremio je u mrežu.

Portugal je teško dolazio do prilika za pogodak, a Hrvatska je pružala opasnost u tranziciji. Na posljetku Vatreni su zaokružili pripremni period sa dvije impresivne pobjede.

Bilo mu je teško gledati

Cristiano Ronaldo, za kojega je bilo najavljeno kako neće igrati, našao se na klupi. Moglo bi se reći da mu nije bilo lako gledati svoju reprezentaciju tako nemoćnom.

Što može Hrvatska na Euru?

Ukupno glasova:

Cristiano Ronaldo i Luka Modrić VIDEO Cristiano Ronaldo nakon utakmice naišao na Modrića, oduševili su nogometni svijet divider

Trening hrvatske nogometne reprezentacije Vatrene ocijenili i gledatelji Dnevnika Nove TV: Izvedba je bila za... divider