Hrvatska reprezentacija
Lijepa akcija Portugalaca

VIDEO Tek ušao u igru i odmah zabio Vatrenima: Hrvatska obrana ovdje je kapitulirala

Diogo Jota ušao je u igru na poluvremenu za Portugal i odmah zabio Hrvatskoj.

Diogo Jota je poravnao rezultat u susretu Portugal - Hrvatska na 1:1 u posljednjoj provjeri za Europsko prvenstvo.

Tek što je ušao u igru, portugalski napadač je zabio pogodak za izjednačenje rezultata na 1:1. Igrala se 48. minuta kad su Portugalci lijepo kombinirali i zabili, no hrvatska obrana je olako primila pogodak, morala je puno bolje reagirati.

Dodajmo kako je portugalski izbornik Roberto Martinez na poluvremenu napravio četiri zamjene, ušli su Cancelo, Jota, Semedo i Leao. To mu se brzo isplatilo, ali još su brže Vatreni došli do pogotka za novo vodstvo preko Ante Budimira.

Što može Hrvatska na Euru?

Ukupno glasova:

Luka Modrić VIDEO Sjajna najava za Euro 2024: Hrvatska prvi put u povijesti pobijedila Portugal! divider

Luka Modrić VIDEO Luka Modrić zabio iz penala: Svi su mislili da će ga VAR poništiti, ali nije divider

Joško Gvardiol VIDEO Gvardiol poslao ''po ćevape'' Brunu Fernandesa u maniri top napadača divider

Joško Gvardiol VIDEO Bernardo Silva "zaboravio" da Gvardiol igra za Hrvatsku: Pogledajte što mu je Joško napravio divider