Zadao novu glavobolju

VIDEO United ga platio 50 milijuna eura, a ovako griješi: Sudac pokazao crveni i svirao penal

Kamerunski vratar ponovno je pogriješio na utakmici Manchester Uniteda.

Andre Onana (Foto: Afp)

Galatasaray je priredio veliku senzaciju u Ligi prvaka svladavši Manchester United (2:3) na Old Traffordu.

Crveni vragovi dva su puta vodili, ali potpuni raspad dogodio se gotovo deset minuta prije kraja utakmice. Andre Onana je ponovno napravio nevjerojatnu pogrešku i momčad bacio u probleme.

Njegovo loše dodavanje prema Casemiru je presjekao Meret i odmah jurnuo na Unitedova vrata, a brazilski veznjak zaustavio ga je prekršajem s leđa. Zbog toga je zaradio crveni karton, a Turci su izborili kazneni udarac.

Napoli - Real Madrid Snimka mobitelom Realove golčine: Svi govore o neobičnoj proslavi Modrićeva suigrača divider

Srećom po Onanu, Mauro Icardi bio je neprecizan s bijele točke, no kazna je stigla samo tri minute kasnije. Upravo je Argentinac zabio za pobjedu i velika tri boda na teškom gostovanju.

Naravno, nakon utakmice krenule su žestoke kritike na račun vratara za kojeg je isplaćena ogromna odšteta od 52,5 milijuna eura.

U deset utakmica primio je čak 18 pogodaka, primjerice, protiv Bayerna u Ligi prvaka primio je četiri pogotka, zbog čega se ispričao navijačima poručivši da mu je to jedan od najgorih dana u životu...

Pogrešku Unitedova vratara možete vidjeti OVDJE.