odličan gol

Snimka mobitelom Realove golčine: Svi govore o neobičnoj proslavi Modrićeva suigrača

Netko je čak i snimio golčinu svojim mobitelom, a snimka je ubrzo postala hit.

Napoli - Real Madrid (Foto: Afp)

Nogometaši Real Madrida slavili su s 3:2 kod Napolija u 2. kolu Lige prvaka, dok su poraze upisali Manchester United i Arsenal.

Real je slavio kod najvećeg konkurenta u skupini Napolija i napravio veliki kora k nokaut fazi. Talijanski prvak poveo je golom Norvežanina Lea Ostgarda nakon greške vratara Kepe, a Real je preokrenuo u prvom dijelu pogocima Viniciusa i Belinghama. Zielinski je iz penala izjednačio u 54. minuti, a pobjedu je Kraljevskom klubu donio Federico Valverde bombom u 78. minuti.

Slavlje igrača Real Madrida VIDEO Rudiger se bacio na suigrače, a onda je vidio Luku Modrića divider

Upravo je taj gol postao priča večeri u Ligi prvaka.

Netko je čak i snimio golčinu svojim mobitelom, a snimka je ubrzo postala hit, prije svega zbog tog sjajnog gola, no mnogi su primijetili neobičnu radost i proslavu kod Belinghama, a kako je to izgledalo, pogledajte OVDJE.