Ludo slavlje

VIDEO Rudiger se bacio na suigrače, a onda je vidio Luku Modrića

Real Madrid je na vrhu skupine C Lige prvaka s maksimalnim učinkom od šest bodova.

Slavlje igrača Real Madrida (Foto: Afp)

Real Madrid preokretom je slavio u gostima kod Napolija (2:3) za nova tri boda u Ligi prvaka, a pogodak za pobjedu pao je nakon ulaska Luke Modrića.

Hrvatski kapetan ponovno je krenuo s klupe, a u igru je ušao u 65. minuti zamijenivši Tonija Kroosa. Već u 78. minuti Modrić izvodi korner s desne strane, a lopta se odbija sve do Federica Valverdea koji je snažno opalio na domaća vrata i zatresao mrežu.

Manchester United - Galatasaray Šok za Engleze u Ligi prvaka: Pali Arsenal i Manchester United, Rakitiću samo bod divider

Lopta odbila od Alexa Meretu u mrežu, cijeli stadion je utihnuo, dok je među Madriđanima krenulo veliko slavlje. Uskoro su Realovi igrači završili na hrpi, a sve je u tom trenutku nasmijao Antonio Rudiger koji se zaletio i bacio na njih.

Njemački defanzivac nije stao na tome, ubrzo je zgrabio Modrića i s njim ludo proslavio pogodak za tri boda. Na kraju je pogodak pripisan vrataru Napolija kao autogol.