Prekrasan potez

VIDEO Modrić izveo korner, a onda je pala golčina koju morate vidjeti

Real Madrid je osvojio nova tri boda u Ligi prvaka.

Napoli - Real Madrid (Foto: Afp)

Hrvatski kapetan Luka Modrić dobio je malo manje od pola sata u pobjedi Real Madrida kod Napolija (2:3) u susretu 2. kola grupne faze Lige prvaka.

Ušao je u igru u 65. minuti zamijenivši Tonija Kroosa, a desetak minuta kasnije pao je pogodak koji morate vidjeti.

U 78. minuti Modrić je izveo korner s desne strane, odbila se lopta do Federica Valverdea koji je snažno opalio, kao iz topa, i zakucao loptu u domaću mrežu. Odbila se ta lopta od nesretnog vratara Napolija Alexa Mereta u mrežu za novo Realovo vodstvo u Napulju.

Zbog toga je pogodak označen kao autogol vratara domaćeg sastava. Nakon ovog poteza cijeli je stadion utihnuo, nisu mogli vjerovati što se upravo dogodilo, no jedno je sigurno - ovo vrijedi pogledati više puta.