Real Madrid u ludoj utakmici do pobjede nakon ulaska Modrića

Spektakl u Ligi prvaka: Pet golova u Napulju.

Luka Modrić (Foto: Afp)

Napoli je na svom stadionu izgubio 2:3 protiv Real Madrida.

Madriđani su bili favoriti, no talijanski velikan je tražio iznenađenje, no nije uspio.

Real je slavio kod najvećeg konkurenta u skupini Napolija i napravio veliki kora ka nokaut fazi. Talijanski prvak je poveo golom Norvežanina Lea Ostgarda nakon greške vratara Kepe, a Real je preokrenio u prvom dijelu pogocima Viniciusa i Belinghama. Zielinski je iz penala izjednačio u 54. minuti, a pobjedu je Kraljevskom klubu donio Federico Valverde bombom u 78. minuti.

Napoli - Real Madrid VIDEO Modrić izveo korner, a onda je pala golčina koju morate vidjeti divider

Luka Modrić je ušao u igru u 64. minuti.

Ranije danas u istoj skupini Braga je u gostima pobijedila Union Berlin s 3-2. Real je osvojio šest bodova, Napoli i Braga po tri, a Union Berlin je bez bodova. U sljedećem kolu Napoli dočekuje Union Berlin, dok Real dočekuje Bragu.