Dočekao priliku

VIDEO Pašalić ušao u igru i nakon manje od 10 minuta terenu zatresao mrežu!

Mario Pašalić postigao je pogodak za svoju Atalantu protiv Cagliarija.

Mario Pašalić (Foto: Afp)

Mario Pašalić zabio je pogodak za svoju Atalantu u 76. minuti susreta protiv Cagliarija za konačnih 2:0 domaćina.

Hrvatski reprezentativac pao je pomalo u drugi plan trenera Gasperinija, niti jednu utakmicu ove sezone nije krenuo od prve minute, ali svoju priliku s klupe je iskoristio u pravi čas.

Sporna situacija u kaznenom prostoru Gorice VIDEO Repriza sporne situacije iz Osijeka donijela suprotan sud: Hoće li Marić i suradnici sankcionirati suca Jovića? divider

28-godišnjak je ušao u igru u 67. minuti susreta umjesto Ademole Lookmana, nije prošlo niti 10 minuta kada se Pašalić upisao u listu strijelaca.

Kolumbijac Muriel mu je dao sjajnu loptu u prostor, a još bolja je bila realizacija našeg Vatrenog. Primio je loptu u 16-ercu, okrenuo se prema golmanu i neobranjivo pogodio lijevom nogom uz samu stativu.