Pjevala se već sad čuvena pjesma

VIDEO Ludo slavlje u Gorici, zavirite u svlačionicu Turopoljaca nakon šokantnog preokreta protiv Hajduka

Hajduk je poražen u Gorici s 2:1 unatoč vodstvu koje su imali sve do 87. minute.

Slavlje u svlačionici Gorice (Foto: HNK Gorica/Facebook)

Gorica je slavila 2:1 protiv Hajduka u sklopu 8. kola SuperSport HNL-a. Teška pilula za progutati s obzirom da su Splićani sve do 87. minute imali prednost, ali na kraju sva tri boda ostaju u Velikoj Gorici.

Blijedo je izgledao Hajduk cijelu utakmicu, nisu stvarali prave prilike, nije bilo jasne ideje u igri, ali niti Goričani nisu izgledali impresivno, sve dok nisu nanjušili krv i proigrali u samom finišu susreta.

Ivan Leko Leko kritizirao stanje terena pa dodao: ''Ne možemo se osloniti na to da Marko postigne 60 golova'' divider

Goričani su poravnali u 87. minuti pogotkom Štigleca koji je sjajnim udarcem iz voleja pronašao malu mrežicu gola Lučića, a već u sudačkoj nadoknadi dva džokera s klupe zaslužna su za potpuni preokret.

Prekaljeni Slovenac Matavž spustio je loptu za Jurića koji mirno posprema loptu u mrežu za veliko slavlje na stadionu u Velikoj Gorici. Slavlje se sa stadiona prelilo u svlačionice turopoljskog prvoligaša gdje se orila već sad čuvena Goričina: '' Imamo bekove, imamo halfove, imamo forove, što daju golove''.