Šibeniku se loše piše

VIDEO Furiozno otvaranje Gorice: Ndockyt i Suk zatresli mrežu, Sopić u deliriju

Gorica je povela protiv Varaždina već u drugoj minuti pogotkom Merveila Ndockyta.

Merveil Ndockyt (Foto: Davor Pongracic/Cropix)

Gorica danas u pretposljednjem kolu SuperSport HNL-a ima priliku izboriti ostanak u prvoligaškom društvu.

Andrej Kramarić VIDEO Maestralni Kramarić s dva pogotka i asistencijom osigurao Hoffenheimu ostanak divider

Gradski stadion u Velikoj Gorici danas je ugostio Varaždin koji se bori za europske pozicije, ali domaćini su munjevito otvorili susret. Kongoanac Ndockyt pobjegao je u tranziciji već u drugoj minuti susreta, namjestio se na desnu nogu i pronašao suprotni kut vratara Zelenike.

Pogotke pogledajte OVDJE.

Djeca Cristiana Ronalda Georgina podijelila simpatičnu snimku: Ronaldov sin obukao dres Barcelone divider

Veliko je to bilo olakšanje za trenera Sopića koji je ponosno digao desnicu i proslavio pogodak koji bi mogao značiti ostanak u najvišem rangu nogometa.

Nije dugo Sopić čekao na novi pogodak svojih izabranika, već je u 22. minuti stajalo 2:0 na semaforu. Opet je Ndockyt pobjegao po desnoj strani obrane, centrirao za Mitrovića koji je bio sam na petercu, ali Zelenika brani njegov pokušaj, no nije sve završilo, Suk je bio na odbijenoj lopti i mirno ju je zakucao pokraj vratara gostiju.

Nikola Moro VIDEO Bivši dinamovac ušao u igru i odmah asistirao s polovice terena divider

Varaždinci su se pribrali do kraja drugog poluvremena, uspjeli su smanjiti rezultat na 2:1 u 34. minuti susreta kada je Kolarić nakon gužve u kaznenom prostoru zatresao mrežu Radoševića.