Visoka ligaška pobjeda

VIDEO Bivši dinamovac ušao u igru i odmah asistirao s polovice terena

Hrvatski nogometaš Nikola Moro u igru je ušao u 69. minuti za Bolognu.

Nikola Moro (Foto: Afp)

Nogometaši Bologne na uvjerljiv su način odradili gostovanje u 36. kolu talijanske Serie A, pobijedili su Cremonese s 5:1.

Utakmica je bila rješena nakon uvodnih 45 minuta koliko je trebalo gostima iz Bologne za čak tri pogotka. Strijelci su u prvom dijelu bili Arnautović u 14., Ferguson u 27. minute te Posch koji je pogodio u nadoknadi prvog dijela.

U 69. minuti u igru je za Bolognu ušao hrvatski nogometaš Nikola Moro koji je samo tri minute kasnije sjajno asistirao Orsoliniju, a ovaj je pogodio za čak 4:0 gostujućeg sastava.

Andrej Kramarić VIDEO Maestralni Kramarić s dva pogotka i asistencijom osigurao Hoffenheimu ostanak divider

Premda je Bologna u završnici imala igrača manje postigla je novi pogodak, u 80. je Sansone zabio za 5:0, dok je domaćin ipak došao do počasnog gola, a strijelac je u 91. minuti bio Ciofani.

Nakon samo jedne sezone igranja u Serie A nogometaši Cremonesea se vraćaju u drugoligaško okruženje. Bila je ovo prva ligaška pobjeda Bologne nakon šest utakmica u nizu bez slavlja, a s ova tri boda se popela na deveto mjesto ljestvice.

Sjajnu asistenciju hrvatskog nogometaša možete vidjeti OVDJE.