Ovo vrijedi pogledati

VIDEO Hrvatska upisala veliku pobjedu protiv Njemačke: Mladi hajdukovac zabio golčinu!

Mladi igrač Hajduka Roko Brajković je zabio sjajan pogodak u pobjedi Hrvatske U-19 protiv Njemačke.

Roko Brajković (Foto: Damir Krajac/Cropix)

Hrvatska U-19 svladala je Njemačku (2:1) u Varaždinu u prvoj utakmici elitnog kola kvalifikacija za Europsko prvenstvo.

Izabranici Siniše Oreščanina ostvarili su veliku pobjedu zahvaljujući pogocima Branka Pavića u 7. minuti i Roka Brajkovića u 41. minuti, a jedini strijelac za Njemačku bio je Maza (32’).

Pogotovo je spektakularan bio Brajkovićev pogodak kad je dalekometnim udarcem pogodio desne "rašlje" nemoćnog prortivničkog vratara. Drugi hrvatski junak bio je vratar Borna Buljan koji je u 89. minuti obranio jedanaesterac Pejčinoviću i osigurao Hrvatskoj pobjedu, piše HNS.

U drugoj utakmici u skupini VI Turska je s 2:0 bila bolja od Rumunjske.

Pogodak Roka Brajkovića možete vidjeti OVDJE.

Andrej Kramarić i Luka Ivanušec Ivanušec o stranom sucu na derbiju Hajduka i Dinama: "Ne znam koliko je to potrebno..." divider

Hrvatski igrači i navijači slave Nakon termina, mijenja se i lokacija: Evo gdje će Hrvatska igrati prvu utakmicu turnira divider

Matjaž Kek Kek saznao tužnu vijest, ali ostaje s ekipom: Već sutra vodit će Sloveniju u gostima divider