Pogledajte golove

VIDEO Pogledajte kako je Istra preokrenula rezultat u 120 sekundi: Mlakar sve vratio na početak

Hajduk je ugostio Istru u susretu 28. kola SuperSport HNL-a na Poljudu.

Istra 1961 (Foto: Vojko Basic/Cropix)

28. kolo HNL-a donijelo nam je sraz Hajduka i Istre 1961 (2:2) na Poljudu. Splićani su poveli pogotkom Jana Mlakara u 2. minuti dvoboja, ali gosti su ekspresno preokrenuli rezultat.

U 20. minuti susreta Luka Hujber je ljevicom sjajno pogodio donji desni kut domaćih vrata, a već u 21. minutii gosti su zabili i drugi pogodak. Monsef Bakrar se oslobodio dvojice igrača Hajduka i neobranjivo zakucao loptu pod gredu.

Puno je bolje Hajduk otvorio susret, prijetili su, visoko pritiskali, ali gosti su uspjeli sve preokrenuti. Iz prvog udarca na domaća vrata zabili su gol.

Do kraja prvog poluvremena Jan Mlakar zabio je drugi pogodak na susretu za izjednačenje rezultata. Do kraja utakmice rezultat se više nije mijenjao.