Nesmotren start

VIDEO Brekalo zaradio izravan crveni karton: Ovo je izgledalo dosta ružno, odmah se uhvatio za glavu

Josip Brekalo je zaradio crveni karton na utakmici Kasimpase i Antlayspora.

Josip Brekalo (Foto: Tom Dubravec/Cropix)

Josip Brekalo zaradio je izravno isključenje na utakmici šestog kola turskog prvenstva između njegove Kasimpase i Antalyaspora koja je završila podjelom bodova (0:0).

Hrvatski nogometaš, koji je ljetos stigao u Tursku na posudbu iz Fiorentine, je krenuo od prve minute, a u 77. minuti dvoboja je napravio nesmotren start na protivničkog igrača.

Izgubio je kontrolu nad loptom, a onda uklizao u borbi za loptu, te džonom kopačke pogodio Erdala Rakipa u koljeno. Izgledalo je to jako ružno, Brekalo se odmah ispričao i digao ruku u zrak, no sudac mu je pokazao crveni karton i poslao ga na tuširanje.

Isključenje Josipa Brekala možete vidjeti OVDJE.

Dion Drena Beljo VIDEO Lopta se odbila od glave hrvatskog napadača i završila u mreži: Ovo morate vidjeti divider

Alen Halilović VIDEO Halilović majstorskom asistencijom otključao obranu branitelja naslova: Perišić gledao s klupe divider

Jude Bellingham i Luka Modrić Zvijezda Reala naklonila se Modriću na hrvatskom: Kapetan Vatrenih dobio i zasluge za nevjerojatnu asistenciju divider