Trener Manuel Pellegrini zadovoljan je nakon velike pobjede Reala na gostovanju kod Valencije, i to bez Kake i Ronalda u momčadi...

Nogometaši madridskog Reala pobijedili su u 14. kolu Valenciju na gostovanju 3-2. Dvostruki strijelac je bio Argentinac Higuain, a pobjedu i tri boda je Realu donio još jedan Argentinac, Ezequiel Garay.

Postigao je pogodak u 83. minuti za 3-2 i zaokruženje odlične predstave Reala na Mestalli.

'Ne znam sa sigurnošću, ali možda je ovo bila i najbolja izvedba moje momčadi ove sezone,' rekao je nakon ovog ogleda trener Reala Manuel Pellegrini.

Zanimljiva je ta izjava ako se zna da u momčadi nije bilo niti jedne od dvije najveće zvijezde Reala. Brazilac Kaka je preskočio ogled zbog ozljede, dok je Cristiano Ronaldo pauzirao zbog crvenog kartona zarađenog u posljednjem meču Reala protiv Almerije.

'To je samo dokaz da nema nezamjenjivih u Realu. Mnogo je jakih igrača na klupi, a ja sam posebno sretan kako su zajedno reagirali Benzema i Higuain. U prvom poluvremenu smo imali četiri lijepe šanse, no na sreću ispravili smo promašeno u nastavku,' završio je čileanski strateg.