Djeca se zaigrala

VIDEO Balotelli i suigrač odlučivali tko će pucati penal igrom “kamen, škare, papir“: Pogledajte kako je završilo

Mario Balotelli i M'Baye Niang nisu se mogli dogovoriti tko će pucati jedanaesterac.

Mario Balotelli i M'Baye Niang (Foto: reddit/Screenshot)

U utakmici 10. kola turske Super lige Mario Balotelli i M'Baye Niang učinili su nešto nesvakidašnje. Prilikom jedanaesterca nisu se mogli dogovoriti tko će ga izvesti pa su raspravu sveli na igru “kamen, škare, papir“.

Da stvar bude zanimljivija bila je riječ o kaznenom udarcu u 93. minuti, a obadvoje su se već ranije upisali u listu strijelaca. Niang je u 54. minuti načeo mrežu Konyaspora, a Balotelli u 81. udvostručio vodstvo.

Luis Diaz Diazovi roditelji spašeni iz ruku otmičara? Policija neutralizirala naoružani dvojac divider

Kako im je obojci to bila posljednja prilika da se još jednom upišu u strijelce odigrali su partiju igre “kamen, škare, papir“, a bolji iz dvoboja izašao je Niang koji je potom mirno realizirao jedanaesterac.

Francesco Farioli De Zerbijev mladi učenik nimalo ne zaostaje: Njegovo francusko čudo napravilo nešto što nije viđeno 40 godina divider

Da nije bilo zle krvi između dvojca jasno je po proslavi kada je prvi u zagrljaj dvostrukom strijelcu Niangu pohitao upravo Balotelli. Adana je naposlijetku uvjerljivo slavila s 3:0.

Ovu nesvakidašnju situaciju možete pogledati OVDJE.