ODLIČNA UTAKMICA U NJEMAČKOJ

Sjajna repriza polufinala Lige prvaka: Leipzig srušio PSG s dva igrača više, Francuzi promašili penal

Najatraktivnija utakmica dana u Ligi prvaka završila je pobjedom Leipziga.

U sklopu trećeg kola Lige prvaka RB Leipzig na svom terenu pobijedio PSG 2:1.

To je repriza polufinala prošlogodišnje sezone Lige prvaka kada je PSG slavio i otišao u finale.

gol expired Mandžukić nije spreman? Sve je utišao slikom iz teretane, nikad jače nije izgledao divider

PSG je nastupio bez čak sedam ozlijeđenih igrača među kojima nije bilo niti Kyliana Mbappea i Neymara.

Francuski prvak je imao vodstvo 1:0 i jedanaesterac kojeg nije realizirao Angel di Maria, a na koncu je upisao drugi poraz u skupini završivš susret s dva igrača manje.

Gosti su poveli u već u 6. minuti pogotkom Angela Di Marije. Argentinac je u 16. minuti mogao zabiti i za 2:0, no nije realizirao kazneni udarac. Njegov udarac odlično je obranio Peter Gulacsi. Do kraja poluvremena PSG je zabio još dva gola, no oba su poništena zbog zaleđa, Di Mariji u 37. minuti, te Moise Keanu u 39. minuti.

gol expired Legenda Reala oštro kritizirala Zidanea zbog Luke Modrića divider

Njemački sastav je uspio izjednačiti u 42. minuti lijepim golom Christophera Nkunkua, a u 59. minuti preko Emila Forsberga iz jedanaesterca stigao i do prednosti.

U nove probleme gosti su došli u 69. minuti nakon što je Idrissa Gueye dobio crveni karton, a lošu očajnu večer Parižana zaključio je Presnel Kimpembe zaradivši isključenje u sudačkoj nadoknadi.