teška pobjeda

VIDEO Dinamo se mučio pa ga Oršić spasio. Lokosi promašili ogroman zicer pred kraj utakmice

Lokomotiva i Dinamo imaju isti broj bodova.

U susretu 6. kola Prve HNL Dinamo je na stadionu u Maksimiru svladao Lokomotivu sa 1:0 (0:0).

Jedini pogodak na utakmici postigao je Oršić (77).

Nakon teškog poraza u Moldaviji prije četiri dana, Dinamo je protiv Lokomotive odigrao skromnu utakmicu, tek toliko da upiše tri boda protiv neambicioznog protivnika.

gol expired VIDEO Gorica pobijedila Slaven Belupo jednim golom, pogledajte ga divider

U prvom poluvremenu čak je Lokomotiva ostavila i bolji dojam, pa je u nastavku trener Dinama Damir Krznar morao s klupe na travnjak uvesti Majera, Oršića i Petkovića kako bi došao do planirana tri boda.

Ključni trenutak dogodio se u 77. minuti kada je Petković ubacio "svijeću" u kazneni prostor gostiju koju je Čop prsima spustio za Oršića, a ovaj je sa sedam metara mirno matirao Santinija.

Imala je Lokomotiva u sudačkoj nadoknadi veliku priliku za poravnanje, njezina pričuva Hoxha je ostao neometan na sedam metara od domaćeg gola, ali pucao je ravno u Livakovića.

gol expired Nijemci nagovaraju Bayernovog Stanišića da igra za njih, ali on je odabrao Hrvatsku divider

Lokomotiva i Dinamo sada su bodovno poravnati na ljestvici, dijele treće mjesto sa po 10 bodova, tri manje od vodećih Osijeka i Hajduka, a jednim više od pete Gorice.

Prati nas na Instagramu!
VOX POPULI o jednoj od najkontroverznijih sudačkih odluka u povijesti Vatrenih... ⚽✅✌

📸: Damir Krajač/CROPIX
Uoči utakmice Hrvatske i Poljske, naš
@susjedbobo i @stipeantonijevic nastavljaju sa svojim kreativnim predstavljanjem zemalja protiv kojih igraju Vatreni. ⚽

Tako ćete moći naučiti nešto o povijesnim ličnostima koje je dala Poljska, saznati zašto su Poljacima Speedway i Strongman draži od nogometa, te vidjeti kojoj životinji mogu zahvaliti za omiljeno nacionalno piće. 🇵🇱
Hrvatska reprezentacija bila je na pragu prolaska u četvrtfinale u Ligi nacija u Varšavi, no Poljaci su uspjeli stići prednost Vatrenih i nadoknaditi dva gola razlike.

Naši nogometaši nisu iskoristili ovu priliku, ali i dalje imaju sve u svojim rukama za najmanje drugo mjesto u grupi 1, koje vodi u četvrtfinale. 💪🔥🇭🇷