tri boda

VIDEO Gorica pobijedila Slaven Belupo jednim golom, pogledajte ga

Gorica je na devet bodova.

Nogometaši Gorice u susretu su 6. kola Prve HNL svladali Slaven Belupo sa 1:0 (0:0).

Pogodak vrijedan tri boda postigao je Dvorneković (66) samo nekoliko trenutaka nakon što je ušao u igru.

Dvoboj Gorice i Slavena ponudio je dobru igru, a prije samoga pogotka oba sastava prijetila su opasnim udarcima s distance koje su ili branili vratari ili zaustavljao okvir gola. Tako je Gorica dva puta pogodila gredu krajem prvog poluvremena, Mitrović u 35., a Lovrić u 40. minuti, dok je pokušaj Brkovića za goste iz slobodnog udarca u 60. minuti završio u vratnici.

gol expired Probemi za Dinamo! Theophilea uhvatila migrena i propustio Lokomotivu, upitan je za Šerif divider

Odlučujući trenutak dogodio se u 66. minuti kada je Babec poslao loptu prema kaznenom prostoru domaćih, nju su promašili i napadač Gorice i stoper Slavena, a iz drugog plana utrčao je Dvorneković i svladao Čovića.

gol expired Nijemci nagovaraju Bayernovog Stanišića da igra za njih, ali on je odabrao Hrvatsku divider

Ovom pobjedom Gorica je stigla na četvrto mjesto s devet bodova, dok je Slaven Belupo ostao sedmi s pet.

Na vrhu su Hajduk i Osijek sa po 13 bodova, dok je posljednji Hrvatski dragovoljac bez bodova.