Joško Gvardiol pokupio je lovorike za sjajnu predstavu u mančesterskom derbiju između United i Cityja (0:3) na Old Traffordu.
Tri vijesti o kojima se priča
Vatreni je na terenu proveo svih 90 minuta na poziciji lijevog beka, a posebno je oduševio u obrambenom dijelu igre. Nijedan igrač nije uspio više puta osvojiti loptu, kao što nijedan igrač nije uspio više puta presjeći dodavanje od Gvardiola, tvrdi Squawka.
To je između ostalog oduševilo i Garyja Nevillea, Unitedovu legendu koja tvrdi da se Gvardiol pretvorio u Paola Maldinija.
"Prevorio se u Maldinija. Bio je nesiguran na početku, ali to je poseban igrač. Dragulj", kazao je bivši nogometaš koji posljednjih godina radi kao stručni komentator.
No player won possession more times (9) or made more interceptions (9) during the Manchester derby than Joško Gvardiol (3). 🧱 pic.twitter.com/Nz9dXxzzJ8
— Squawka (@Squawka) October 29, 2023
