i to se događa

Sudac se ozlijedio na Realovoj utakmici i nije mogao nastaviti, internet se sprda: "To im je najbolji igrač"

Vrlo neobičan detalj obilježio je utakmicu Reala i Alavesa.

Neobična situacija dogodila se u 26. minuti utakmice Real Madrida i Alavesa - sudac Jesus Gil Manzano sudario se s igračem i ozlijedio gležanj.

Manzano je nekako odradio prvo poluvrijeme, pa je preuzeo ulogu četvrtog suca, dok je Rodriguez Carpallo semafor zamijenio zviždaljkom te bilježnicom sa žutim i crvenim kartonima.

U pomoć je Manzanu prilikom ozljede priskočila Realova medicinska ekipa što je odmah pokrenulo sprdnju na društvenim mrežama, naročito među navijačima Barcelone. Mnogi se šale da su Realovi liječnici pomagali svom najboljem igraču.

gol expired Varaždin osigurao ostanak: Na gostovanju iznenadili Goricu divider

Real je u posljednje vrijeme dosta na udaru zbog, po njihovim protivnicima i rivalima, sudačke naklonosti. Posljednje dvije utakmice pobijedili su s 1:0 golovima iz penala, a na isti su način poveli i protiv Alavesa.

Doduše, ne može se ništa prigovoriti, penal je bio evidentan po procjeni španjolskog oka sokolovog Andujara Olivera.