nije dugo razmišljao

Sudac Fran Jović otkrio zašto je Bjelici prvo dao žuti, a onda i crveni karton

Nenad Bjelica je isključen u 70. minuti utakmice Hajduka i Osijeka zbog prigovora.

Jučer su Hajduk i Osijek odigrali 0:0 pred gotovo punim Poljudom. Bijeli su imali sjajnu atmosferu, ali nismo vidjeli golove u borbi klubova s gornjeg dijela tablice.

U dvoboju je viđen i crveni karton, ali dobio ga je Nenad Bjelica zbog prigovora. Bjelica je tražio drugi žuti za igrača Hajduka, a na kraju je on dobio crveni karton.

gol expired Bjelica dobio crveni, jedva ga maknuli s terena Poljuda, išao je prema Ljubičiću divider

Bjelica je nakon utakmice u Dnevniku Nove TV otkrio da se nije svađao sa sucem Franom Jovićem, već je išao riješiti stvari s Marinom Ljubičićem, koji je navodno bio vulgaran prema njemu, ali Bjelica nije htio otkriti što je čuo.

gol expired Bjelica: VAR nije smio poništiti gol iz penala, to treba jasno i glasno reći, Ljubičić je bio vulgaran divider

''U 70. minuti zbog prigovora na odluku suca trener gostiju Nenad Bjelica dobio je žuti karton, kako se nije htio vratiti u svoj tehnički prostor i nastavio energično prigovarati glavnom sucu i krenuo u svađu s igračima Hajduka, zato je dobio izravni crveni karton'', napisao je Jović u zapisniku utakmice.