ZAŠTITARI REAGIRALI

Sudac Čulina prijavio Hajdukovog sportskog direktora: "Ušao je na teren i krenuo prema meni"

Utakmica Istre 1961 i Hajduka imala je više različitih epiloga nakon završetka samog susreta.

Mindaugas Nikolicius (Foto: Vojko Basic / Cropix)

Iako je Hajduk slavio na gostovanju kod Istre 1961 rezultat 0:2 i tako zadržao prednost ispred ostatka HNL konkurencije, nisu skrivali svoje nezadovoljstvo suđenjem Ante Čuline.

Situacija s Ercegom mnoge razbijesnila

Već u prvom poluvremenu došlo je do čuđenja što Ante Erceg nije isključen iz igre, nakon što je unatoč nekoliko grubih prekršaja dobio tek jedan žuti karton, a nisu bili zadovoljni niti nekim odlukama Čuline iz drugog dijela.

No, je li suđenje bilo toliko nezadovoljavajuće da reagira i inače vrlo staloženi sportski direktor Splićana?

Nikoličius krenuo na Čulinu?

Kako javlja Dalmatinski portal, sudac Čulina je nakon utakmice prijavio upravo Nikoličiusa.

"Nakon završetka poluvremena sportski direktor HNK Hajduka Nikoličius ušao je na teren za igru i krenuo prema meni, izražavao je nezadovoljstvo sa suđenjem. Nakon intervencije zaštitarske službe isti je izašao izvan terena za igru", dio je njegovog službenog izvještaja.

Nikoličius je vjerojatno reagirao upravo na situaciju s Ercegom, za kojeg se većina slaže kako je trebao biti isključen.