Izludio Splićane

Društvene mreže su gorjele: Kako Ante Erceg nije isključen u prvom dijelu?

Prvo poluvrijeme utakmice Hajduka i Istre u Puli obilježio je bivši hajdukovac i bivše Hajdučko srce - Ante Erceg.

Ante Erceg (Foto: Goran Sebelic/Cropix)

Hajduk je slavio na gostovanju u Puli 0:2 protiv Istre 1961 u 16. kolu SuperSport HNL-a. Utakmicu su obilježile visoke tenzije, kao i bezbroj žutih kartona koje je pokazao sudac Ante Čulina.

Ipak, isključujući karton nije pokazan nikome, iako je Ante Erceg napravio šest prekršaja, a za neke od njih se čovjek s pravom zapita - kako ovo nije žuti karton?

Max Verstappen Svjetski prvak sezonu završio šampionski divider

Erceg je požutio tek u 39. minuti susreta, sudac Čulina nije mu više mogao progledati kroz prste, žestoko ga je upozorio da pusti nogu s gasa, ali splitski napadač to nije učinio sve do poluvremena.

Nakon pokazanog žutog kartona, Erceg je dvaput do poluvremena napravio prekršaj, prvo je u 43. minuti na sredini terena bespotrebno jakim intenzitetom srušio Šarliju, a zatim u 49. minuti ruši Pukštasa na što je skočila cijela klupa Hajduka.

Nenad Bjelica Nenad Bjelica ima novi posao: Bundesligaš ga predstavio na hrvatskom jeziku divider

Svi su očekivali da će ga Španjolac Catala ostaviti u svlačionici na poluvremenu, ali začudo, Erceg je istrčao na travnjak i naposljetku odradio svih 90 minuta.