breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Luki svih 90 minuta

Rodrygo srušio Sevillu pa se požalio novinarima: ''Ljut sam na Ancelottija...''

Nogometaši Real Madrida slavili su 1:2 na gostovanju u Sevilli u sklopu 37. kola La Lige.

Rodrygo (Foto: Afp)

U prvoj utakmici 37. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid pobijedio je s 2:1 na gostovanju kod Seville.

Domaća momčad je povela već u trećoj minuti pogotkom Rafe Mira, ali je potom uzvratio Rodrygo s dva gola za Kraljevski klub. Prvi je postigao u 29. minuti iz slobodnog udarca, pri čemu mu je pomogao i vratar Seville Bono svojim lošim pozicioniranjem, a u 69. minuti Brazilac je realizirao brzu kontru koju je pokrenuo Luka Modrić.

Navijači Osijeka FOTO Ludnica u Gradskom vrtu nakon posljednjeg zvižduka: Navijači preplavili teren divider

Kapetan hrvatske reprezentacije odigrao je cijelu utakmicu za madridsku momčad i u ulozi kapetana zamijenio ozlijeđenog Karima Benzemu.

I Ivan Rakitić je na drugoj strani nosio kapetansku vrpcu do 62. minute, kad je zamijenjen.

Sevilla je završnih desetak minuta dvoboja odigrala s igračem manje jer je Marcos Acuna dobio izravan crveni karton.

Rodrygo se požalio na Ancelottija

Nakon utakmice nasmijani Brazilac potužio se novinarima na Carla Ancelottija. Talijan ga je izvadio iz igre u 81. minuti susreta, kada je imao dva pogotka na kontu.

''Malo sam ljut na trenera, htio sam zabiti treći pogodak, upisati hat-trick'', rekao je Rodrygo nakon susreta.

Gradski vrt VIDEO Mješavina emocija na oproštaju od Gradskog vrta: "Ne znam kako ću izdržati, srce me boli" divider

Real Madrid je 24. pobjedom u sezoni došao do 77 bodova i sveo svoj zaostatak za Barcelonom na osam bodova, ali Katalonci imaju utakmicu manje. Sevilla je s 49 bodova ostala na desetom mjestu.

Ovaj dvoboj odigran je dan prije ostalih utakmica 37. kola jer Sevillu u srijedu čeka finalni dvoboj Europske lige protiv Rome u Budimpešti.

Svi nedjeljni dvoboji španjolskog prvenstva započet će u 19 sati.