Dvostruki strijelac

Rijeka slavljem potvrdila sjajnu formu pred nastavak HNL-a: Dinamovac na posudbi oduševio!

Rijeka je slavila 2:0 protiv Honveda u prijateljskoj utakmici.

Slavlje Rijeke (Foto: Cropix)

Nogometaši Rijeke pobijedili su s 2:0 mađarskog prvoligaša Honved na Rujevici, u posljednjem pripremnom ogledu prije nastavka sezone.

Veronica Macedo Najljepše lice borilačkog sporta ponovno u UFC Octagonu: Iz borilačke mirovine na spektakularni event! divider

Igrač utakmice bio je Antonio Marin, dvostruki strijelac koji je ove zime pojačao Rijeku gdje je došao na posudbu iz Dinama, vodeće momčadi HNL-a.

Prvi pogodak Marin je postigao na samom kraju prvog poluvremena, u 45. minuti, dok je pitanje pobjednika riješeno na samom kraju, u 88. minuti, kada je Marin okončao kontranapad golom za 2:0.

Dion Drena Beljo FOTO Augsburg dočekao hrvatsku koloniju otvorenih ruku, nećete vjerovati što je na meniju! divider

Ranije tijekom zimske stanke Honved je igrao utakmice protiv još dva hrvatska prvoligaša. Protiv Lokomotive je remizirao 0:0, dok je Osijek svladao s 2:1.

Ronaldinho FOTO Ronaldinhov sin pred vratima Barcelone! Neodoljivo podsjeća na svog ''starog'' divider

Rijeka nastavak sezone dočekuje kao osma momčad na prvoligaškoj ljestvici, a prvu utakmicu igra 21. siječnja kada u sklopu 18. kola gostuje u Osijeku.