Talijani se raspisali

VIDEO Rebić dva puta zatresao mrežu, pa sve zbunio: Talijani se pitaju kome je uputio poruku proslavom gola

Ante Rebić jučer je dao dva pogotka u pobjedi svog Milana protiv Udinesea.

Ante Rebić (Foto: Afp)

Milan je slavio jučer rezultatom 4:2 u prvom kolu Serie A protiv Udinesea, a naš Ante Rebić se jučer našao u početnoj postavi i iskoristio priliku s dva pogotka.

Komnen Andrić Bivši napadač Dinama oduševio Francuze: Postigao dva pogotka u samo 11 minuta divider

Ante je doveo Milan u vodstvo u 15. minuti, a susret je zaključio u 68. minuti četvrtim pogotkom u mreži De Silvestrija. Nakon utakmice raspisali su se talijanski mediji zbog Rebićeve kontroverzne proslave.

Naime, La Gazzetta dello Sport prokomentirala je utakmicu i dotakla se našeg trenutno bivšeg reprezentativca:

"Hrvatski napadač zabio je nakon 482 dana na San Siru, i to odmah dva gola. Dva gola u prvoj utakmici sezone već su izjednačila njegovu statistiku iz čitave prošle sezone što se prvenstva tiče", piše Gazzetta.

Zapitala se Gazzetta i o proslavi gola: "Rebić je imao posebno slavlje. Gestikulirao je novac, ali što je to točno značilo i kome je poruka upućena, ostaje pravi misterij."

Što radi Mbappe?! VIDEO Mbappe poput razmaženog derišta: Suigrač htio dodati Messiju, a ovaj poludio divider