Ligue 1

Bivši napadač Dinama oduševio Francuze: Postigao dva pogotka u samo 11 minuta

Komnen Andrić je postigao dva pogotka u pobjedi svog Clermonta nad Reimsom 2:4.

Komnen Andrić (Foto: Afp)

Reims je ugostio Clermont u sklopu drugog kola Ligue 1, a utakmica je završila rezultatom 2:4 za gostujuću momčad.

Reims je na poluvrijeme otišao s dva pogotka prednosti (2:0), a onda se ukazao bivši igrač Dinama i Inter Zaprešića – Komnen Andrić.

Što radi Mbappe?! VIDEO Mbappe poput razmaženog derišta: Suigrač htio dodati Messiju, a ovaj poludio divider

Naime, srpski napadač je prvo postigao pogodak u 51. minuti iz kaznenog udarca, a samo 11 minuta kasnije je poravnao susret novim pogotkom.

Andrić je napustio Dinamo nakon dvije i pol godine provedene u klubu, otišao je u francuski Clermont za milijun eura, a izgleda da su Francuzi pogodili s pojačanjem. Andrić je prvo došao u Inter Zaprešić gdje je dominirao i prešao u Dinamo u transferu vrijednom 790 tisuća eura.