Kovačiću cijela utakmica

Real remizirao protiv drugoligaša i potvrdio prolaz u četvrtfinale

Real Madrid je upisao drugi uzastopni remi, ali je prošao u četvrtfinale Kupa.

Slavlje Reala (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Real Madrid je na svom terenu remizirao protiv drugoligaša Numancije i izborio prolaz u četvrtfinale Kupa kralja. Bilo je 2:2, a Real je zahvaljujući pobjedi 3:0 u prvoj utakmici prošao dalje s ukupnih 5:2.

Real je poveo u 10. minuti golom Lucasa Vazqueza, ali Guillermo je izjednačio u 45. pred sam kraj prvog poluvremena.

Lucas svojim drugim golom u 59. minuti vraća Real u prednost, ali opet je odgovorio Guillermo, ovaj put golom u 82. minuti kojim je postavio konačnih 2:2.

Igrači Numancije do kraja su pokušali visoko pritisnuti Real i doći do gola koji bi im donio veliku pobjedu na Santiago Bernabeuu, ali nisu uspjeli i utakmica je završila neodlučenim rezultatom.

Luka Modrić nije nastupio za Real, dok je Mateo Kovačić odigrao cijelu utakmicu.

Za najveće iznenađenje u ostalim susretima pobrinuo se Leganes koji je izbacio Villarreal iako je izgubio 2:1. U prvoj utakmici bilo je 1:0 za Leganes koji je prošao zahvaljujući golu u gostima. Alaves je s 2:0 pobijedio Formenteru i prošao s ukupnih 5:1.