Samba na terenu

VIDEO Modrićev filho je paklen igrač! Luka upisao asistenciju, Rodrygo raspametio navijače ovim golom

Nogometaši Real Madrida svladali su Cadiz na gostovanju 0:3, naš Luka Modrić upisao je asistenciju.

Rodrygo i Modrić (Foto: Afp)

Španjolski nogometni velikan Real Madrid preuzeo je vrh Primere nakon što je u susretu 14. kola nacionalnog prvenstva na gostovanju pobijedio Cadiz s 0:3.

Kraljevski klub je poveo već u 14. minuti golom Rodryga koji je bio prava majstorija. Osim Garnacha, danas je kandidaturu za gol sezone dao i brazilski krilni napadač koji je naredao gotovo cijelu obranu Cadiza i neobranjivo pogodio u same rašlje za 0:1, pogodak pogledajte OVDJE.

Slavlje igrača Aston Ville Aston Villa savladala Tottenham u gostima, Manchester United napokon nekoga razbio divider

Nastavio je Rodrygo i u drugom poluvremenu, tada je na asistenciju našeg Luke Modrića pogodio za 0:2.

Sjajnu predstavu Rodrygo je okrunio u 74. minuti asistencijom za Judea Bellinghama za konačnih 0:3. Kapetan hrvatske reprezentacije za goste je igrao do 70. minute kada je umjesto njega u igru ušao Dani Ceballos.