Bizarno!

Real Madrid ostao na nuli! Ponovili su negativan rekord Tottenhama iz Lige prvaka

Tottenham i Real Madrid su ispisali negativan rekord u finalu Lige prvaka.

Borussia - Real Madrid (Foto: Afp)

Finale Lige prvaka na londonskom Wembleyju donijelo nam je sraz Borussije Dortmund i Real Madrida (0:2).

Prvo poluvrijeme potpuno je pripalo njemačkoj momčadi koja je imala nekoliko izglednih šansi za pogodak, posebno je blizu bio Karim Adeyemi, pogodili su i vratnicu, no na vratima je briljirao raspoloženi Thibaut Courtois.

Zanimljivo, Madriđani su na poluvrijeme otišli bez da su uputili jedan jedini udarac u okvir vrata, a to se nije dogodilo od 2019. godine kad su u finalu Lige prvaka igrala dva engleska kluba - Tottenham i Liverpool.

Redsi su slavili rezultatom 0:2, a Spursi na tom susretu nisu uspjeli niti jednom zapucati na vrata liverpulske momčadi u prvih 45 minuta. Ipak Madriđani su još jednom pokazali da su neuništivi, sve su preokrenuli u drugom poluvremenu

Karim Adeyemi Što je sada promašio napadač Dortmunda!? Ovakve stvari Real uglavnom kažnjava! divider

Marcel Sabitzer zaustavio gledatelja VIDEO Bizaran prekid nakon 20 sekundi: Navijač mirno ušetao u teren pa napravio ovo divider

Luka Modrić uoči finala Lige prvaka FOTO Luka Modrić nasmijao internet uoči finala Lige prvaka: Svi se pitaju što je vidio divider