kakvi šokovi

VIDEO Pogledajte što je sudac napravio Hrvatskoj u Koprivnici: Poništio regularan gol

Hrvatska je imala 2:0 i činilo se da će s tim rezultatom otići na odmor, no onda smo primili dva gola u minuti.

Dion Drena Beljo (Foto: Zeljko Hajdinjak/Cropix)

Šok nad šokovima. Tako bi se ukratko moglo opisati poluvrijeme na utakmici Hrvatske i Grčke do 21 godine.

Mladi Vatreni zaigrali su bitan dvoboj u kvalifikacijama za Euro u Koprivnici i imali sve u svojim rukama. Vodili su do 45. minute 2:0 i moglo je biti 3:0 da sudac nije poništio gol Belji.

Hrvatski napadač lijepo se snašao i još bolje zabio, no sudac je pokazao na zaleđe. Kasnije je snimka pokazala da nema govora o zaleđu, no VAR-a u tom uzrastu nema.

Tu situaciju pogledajte OVDJE, a ostale golove OVDJE.

Hrvatska je imala 2:0 i činilo se da će s tim rezultatom otići na odmor, no onda smo primili dva gola u minuti za potpuni muk na tribinama. Uz sve to ozlijedio se i Dominik Prpić.

Dominik Prpić Šok za Hajduk! Dominik Prpić se ozlijedio, sudac tražio i nosila divider

Bruno Durdov Dva Hrvata na listi najvećih svjetskih talenata: Listu predvodi čudesni Španjolac divider

Luka Modrić Stigla važna vijest o Modrićevoj budućnosti: Mogao bi dogurati do 200. utakmice za Hrvatsku divider

Prati nas na Instagramu!
Uoči utakmice Hrvatske i Poljske, naš
@susjedbobo i @stipeantonijevic nastavljaju sa svojim kreativnim predstavljanjem zemalja protiv kojih igraju Vatreni. ⚽

Tako ćete moći naučiti nešto o povijesnim ličnostima koje je dala Poljska, saznati zašto su Poljacima Speedway i Strongman draži od nogometa, te vidjeti kojoj životinji mogu zahvaliti za omiljeno nacionalno piće. 🇵🇱
Hrvatska reprezentacija bila je na pragu prolaska u četvrtfinale u Ligi nacija u Varšavi, no Poljaci su uspjeli stići prednost Vatrenih i nadoknaditi dva gola razlike.

Naši nogometaši nisu iskoristili ovu priliku, ali i dalje imaju sve u svojim rukama za najmanje drugo mjesto u grupi 1, koje vodi u četvrtfinale. 💪🔥🇭🇷